В Австрії пройшла одна з найбільш жорстких мотогонок планети

Понад 500 спортсменів вийшли на старт траси, прокладеної навколо рудника Ерцберг. 387 км бездоріжжя і 14 чекпоінтов, розкиданих по маршруту, який проходить через лісові стежки, вузькі скелясті щілини і, звичайно, схили гори Ерцберг.

Одну з найскладніших хард-ендуро гонок світу вже втретє у своїй кар’єрі виграв британець Грем Джарвіс.

Британець провів, мабуть, одну з найкращих своїх гонок. До фінішу Джарвіс дістався один, на півгодини випередивши найближчого переслідувача. «Фантастика, досі не можу в це повірити! – розповідає пілот. – Я стартував з другого ряду і зумів швидко вирватися вперед. Я був дуже сконцентрованим, але в той же час і розслабленим. Ця перемога – заслуга всієї команди».

На подолання дистанції 41-річному Джарвіс знадобилося 2 години 18 хвилин. Коді Уебб фінішував другим, Альфредо Гомес став третім, відставши від лідера на 36 хвилин. Після передостаннього чекпоінта Уебб і Гомес зустрілися на крутому підйомі, де і розіграли місця на подіумі. Райдери зробили кілька невдалих спроб піднятися на пагорб, після чого Уеббу все-таки вдалося підкорити схил. Перебуваючи під пресингом інших гонщиків, через кілька спроб його здолав і Гомес. В результаті їх розділили три хвилини.

Результати Red Bull Hare Scramble:
1. Грем Джарвіс (Великобританія) 2:18:47
2. Коді Уебб (США) +33: 07
3. Альфредо Гомес (Іспанія) +36: 02
4. Маріо Роман (Іспанія) +58: 19
5. Біллі Болт (Великобританія) +1: 08: 46

Наступним етапом серії Red Bull Hard Enduro стане гонка Red Bull Romaniacs, яка пройде з 12 по 16 липня в Румунії.

Пропустили пряму трансляцію? Дивіться запис Red Bull Hare Scramble на Red Bull TV